Mikrobangų krosnelė SHARP R20DS цена
Mikrobangų krosnelė SHARP R20DS цена
SHARP R20DS Mikrobangų krosnelė |
|
76.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
76.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 09:34
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4974019902631 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.6cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 11kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | vidaus apšvietimas |
| Показать больше | |
























