Šaldytuvas Severin RKG 8919 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8919 kaina
Severin, Retro, 244 L, aukštis 181 cm, smėlio spalvos - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-14 11:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146044618 |
| Gamintojo kodas | rkg 8919 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 162kwh |
| Bendra talpa | 244l |
| Šaldytuvo talpa | 181l |
| Šaldiklio talpa | 63l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n/st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 181cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 53kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Rodyti daugiau | |
























