Šaldytuvas Severin RKG 8930 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8930 kaina
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin Retro RKG 8930Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
555.61 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin Retro RKG 8930Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
555.61 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin RKG 8930 Retro redKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609.0 € |
|
555.61 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 19:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 1814544457010 |
| Gamintojo kodas | rkg 8930 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 180kwh |
| Bendra talpa | 210l |
| Šaldytuvo talpa | 162l |
| Šaldiklio talpa | 44l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 2.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 61.5cm |
| Aukštis | 146cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 39kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 4 |
| Rodyti daugiau | |


























