Televizorius Samsung UE98DU9072 kaina
Televizorius Samsung UE98DU9072 kaina
Samsung UE98DU9072U 2,49 m (98") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1372.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung DU9072, 98'', 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius PrekėSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
1399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE98DU9072UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1799.0 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung Crystal UE98DU9072UXXH, 98 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1561 € |
|
1419.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1419.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE98DU9072U 2.49 m (98") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi BlackDaugiau |
|
1266.38 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9..Daugiau |
|
1299.61 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Televizorius SAMSUNG 98" 4K/Išmanusis 3840x2160 Belaidis LAN Bluetooth Tizen Bla.. |
|
1299.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
LED Televizorius Samsung UE98DU9072UXXH | UE98DU9072UXXH | 8806095544137 |
|
1307.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9.. |
|
1314.97 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9.. |
|
1321.32 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Samsung UE98DU9072U, 98" UE98DU9072UXXH |
|
1325.32 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1325.32 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9..Daugiau |
|
1334.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1334.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE98DU9072U TV Set | 98" | 4K/Smart (3840x2160) | Wireless LAN | Bluetoo.. |
|
1342.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9.. |
|
1342.61 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
„Samsung UE98DU9072UXXH“ 98 colių įstrižainės 4K „Ultra HD“ LED televizorius su ..Daugiau |
|
1356.61 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Samsung UE98DU9072UXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 135.94 eur/mėn |
|
1359.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 25.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1359.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 25.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE98DU9072UXXH LED 98'' Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
1359.44 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1359.44 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Telewizor 98" Samsung UE98DU9072UXXH |
|
1369.61 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1369.61 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE98DU9072U 2,49 m (98") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1372.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE98DU9072UXXH LED 98'' SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1372.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1372.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE98DU9072U 2,49 m (98") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi Juoda |
|
1377.63 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
SAMSUNG TV 98inch DU9072 UHD 4K AI 2024 UE98DU9072UXXH | 8806095544137 |
|
1397.55 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Samsung DU9072, 98'', 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius PrekėSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
1399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE98DU9072UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1799.0 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung DU9000 UE98DU9072U, LED televizorius, 98", 4K UHD, Tizen, HDR10+, 100Hz,.. |
|
1419.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Televizorius Samsung Crystal UE98DU9072UXXH, 98 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1561 € |
|
1419.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1419.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE98DU9072UXXH |
|
1437.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1437.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
LED Televizorius Samsung UE98DU9072UXXHYra sandėlyje. |
|
1449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
„Samsung UE98DU9072U“ 2,49 m (98 colio) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su .. |
|
1470.00 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9..Daugiau |
|
1499.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1499.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung Crystal UE98DU9072UXXH, 98 ", UHD |
|
1561.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1561.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE98DU9072U 2.49 m (98) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1600.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1600.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|98 |4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9.. |
|
1620.46 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Samsung UE98DU9072U 2.49 m (98") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juodas |
|
1636.95 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 02:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095544137 |
| Plotis | 218.11 |
| Aukštis | 124.41 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 53.4 |
| Gylis | 6.35 |
| Ekrano įstrižainė | 98 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | UE98DU9072UXXH |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 40.23 |
| Aukštis su stovu | 129.82 |
| Svoris be stovo | 51.8 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 600 x 400 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 100 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Kilmės šalis | Vengrija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | >86" |
| Rodyti daugiau | |




















































