Televizorius Samsung UE65U8072FU kaina
Televizorius Samsung UE65U8072FU kaina
Televizorius Samsung UE65U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569.0 € |
|
390.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
390.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE65U8072FU 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
409.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
409.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
425.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
425.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U80.. |
|
383.84 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH |
|
384.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
384.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U8072FUXXH |
|
386.30 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U8072FUXXH |
|
386.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
386.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE565U8072FUXXH 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ ..Daugiau |
|
386.58 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH |
|
387.51 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
387.51 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Televizorius SAMSUNG 65" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikselių plokščias 16:9 LED UE6.. |
|
388.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung UE65U8072FU 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | UE65U8072F.. |
|
388.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Televizorius Samsung UE65U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569.0 € |
|
390.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
390.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE65U8072FUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 65.64 eur/mėn |
|
393.86 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung UE65U8072FUXXH, 65" UE65U8072FUXXH |
|
394.10 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
394.10 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Televizorius Samsung, 65 colių, 4K, Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Juodas (UE65U8072.. |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę smarttv.lv |
Samsung UE65U8072FU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
402.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Televizorius Samsung UE65U8072FU 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
409.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
409.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
TV Set SAMSUNG 65 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED UE65U8072FUXXH .. |
|
412.61 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TV SET LCD 65" 4K/UE65U8072FUXXH SAMSUNG |
|
412.61 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
412.61 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
425.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
425.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
425.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
425.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE65U8072FU 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
429.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
429.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung UE65U8072FU 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
439.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
439.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Samsung UE65U8072FU“ 165,1 cm (65") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
449.50 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Samsung UE65U8072FU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juod.. |
|
482.63 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Samsung UE65U8072FU 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Išmanusis Televizorius Wi-Fi Juod.. |
|
490.35 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Samsung U8072F UE65U8072FU, LED televizorius, 65", 4K UHD, Tizen, HDR10+, 50Hz, .. |
|
579.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 06:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097067627 |
| Modelis | ue65u8072fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 109kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 14.2kg |
| Svoris su stovu | 14.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix, amazon alexa |
| Specialiosios funkcijos | smart, micro dimming (pritemdymas): uhd dimming, eko jutiklis, q-symphony |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, q-symphony, hdr 10+, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.12cm |
| Plotis be stovo | 144.4cm |
| Gylis be stovo | 7.68cm |
| Aukštis su stovu | 88.2cm |
| Plotis su stovu | 144.4cm |
| Gylis su stovu | 22.2cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |











































