Televizorius Samsung UE65U8092FU kaina
Televizorius Samsung UE65U8092FU kaina
Televizorius SAMSUNG UE65U8092FUXXH, 65"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE65U8092FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529.0 € |
|
399.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
399.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung U8000F, 65'', 4K UHD, LED LCD, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE65U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 599 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE65U8092FUXXH LED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
359.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
359.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE65U8092FUXXH, 65" UE65U8092FUXXH |
|
381.52 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
381.52 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi BlackDaugiau |
|
398.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
398.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE65U8092FUXXH, 65"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE65U8092FUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.90 eur/mėn |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung UE65U8092FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529.0 € |
|
399.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
399.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE65U8092FUXXH 2025 m. modelisDaugiau |
|
399.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
399.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi BlackDaugiau |
|
402.67 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
SAMSUNG TV LED 65in UE65U8092FUXXHDaugiau |
|
411.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
411.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
417.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
417.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SAMSUNG TV LED 65in UE65U8092FUXXH |
|
419.27 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
419.27 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE65U8092FUXXH LED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
429.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
429.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung U8000F, 65'', 4K UHD, LED LCD, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung televizorius UE65U8092FUXXH 65" 4K Ultra HD, LED, 3840 x 2160, Smart TV,.. |
|
436.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Televizorius Samsung UE65U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 599 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
„Samsung U8000F UE65U8092FUXXH“ televizorius 165,1 cm (65") 4K „Ultra HD“ išmanu.. |
|
459.56 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Samsung U8000F UE65U8092FUXXH 65 colių (165,1 cm) 4K Ultra HD išmanusis televizo.. |
|
477.28 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
484.05 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Televizorius Samsung UE70RU7092U |
|
499.72 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
499.72 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 19:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097068594 |
| Modelis | ue65u8092fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 109kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | -kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | 14.2kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, amazon prime video, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, dolby atmos, q-symphony, adaptive sound+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.12cm |
| Gylis be stovo | 7.68cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | 22.2cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Rodyti daugiau | |
















































