Televizorius Samsung UE55TU7092 kaina
Televizorius Samsung UE55TU7092 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806090367519 |
| Modelis | ue55tu7092 |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | 103w |
| Metinis energijos suvartojimas | 150kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2, dvb-s2 |
| Svoris | 17.3kg |
| Svoris su stovu | 17.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 2 x 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, ci/cl+ x 1, lan x 1, usb 2.0 x 1 , rf x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, samsung dex |
| WiFi | yra |
| Bluetooth | yra |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 70.7cm |
| Plotis be stovo | 123.05cm |
| Gylis be stovo | 5.95cm |
| Aukštis su stovu | 78.28cm |
| Plotis su stovu | 123.05cm |
| Gylis su stovu | 25.02cm |
| Rodyti daugiau | |


































Arvydas E.
2021-10-01 23:59:46
Senas 2020 metu modelis. Pliusai kad yra internetas ir didelis ekranas. Jei norite normalesnio tv ziurekite 2021 metu AU8000 ar AU 9000 serijos, jei galimybes neleidzia tada paziurekite gal tiks AU7000 modelis
Arūnas M.
2021-09-29 21:05:56
Puikiai veikia. Neturiu priekaištų.
Tik rekomenduoju nepirkti iš bigbox, nes dažniausiai sumoki, o jie tos prekės neturi ir siūlo kitą. Žodžiu, rinkites patikimą tiekėją.
Martynas V.
2021-09-13 13:59:28
Manau kaina atitinka kokybę ir visai geras pasirinkimas. Greitas meniu, vaizdas grazus, garso kokybė gera. Per PS4 žaidimai atrodo tik dar gražiau, apskritai esu patenkintas.
Jei radau kažką neigiamo, tai televizoriaus valdymo pultelis, labai paprastas ir senos konstrukcijos, bet čia tik detalės, nes galima televizorių valdyti per telefoną, jei taip patogiau.