Televizorius Samsung UE50CU7092 kaina
Televizorius Samsung UE50CU7092 kaina
Televizorius Samsung UE50CU7092UXXH |
|
382.04 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
382.04 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius Samsung Crystal UE50CU7092UXXH, 50 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
382.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Televizorius Samsung Crystal UE50CU7092UXXH, 50 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
382.14 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung Series 7 UE50CU7092U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
571.88 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
571.88 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095312798 |
| Plotis | 111.06 |
| Aukštis | 64.37 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 9.6 |
| Gylis | 8.19 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | UE50CU7092UXXH |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Gylis su stovu | 22.1 |
| Aukštis su stovu | 70.36 |
| Svoris be stovo | 9.4 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Kilmės šalis | Vengrija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Rodyti daugiau | |













































