Televizorius Samsung UE43U8092FU kaina
Televizorius Samsung UE43U8092FU kaina
Televizorius Samsung UE43U8092FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
258.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
258.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung U8000F, 43'', 4K UHD, LED LCD, juodas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
259.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
259.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE43U8092FUXXH, 43"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE43U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung UE43U8092FUXXH, 43" UE43U8092FUXXH |
|
249.39 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
249.39 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius Samsung UE43U8092FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
258.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
258.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE43U8092FUXXH 2025 m. modelis |
|
258.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
258.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius Samsung UE43U8092FUXXH LED 43" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE43U8092FUXXH LED 43" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung U8000F, 43'', 4K UHD, LED LCD, juodas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
259.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
259.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung UE43U8092FUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.17 eur/mėn |
|
261.72 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
261.72 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Samsung UE43U8092FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
263.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
263.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE43U8092FUXXH, 43"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE43U8092FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juod.. |
|
271.59 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
SAMSUNG TV LED 43in UE43U8092FUXXH |
|
276.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
276.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
SAMSUNG TV LED 43inch UE43U8092FUXXH |
|
276.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
276.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG TV LED 43inch UE43U8092FUXXH |
|
284.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
284.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
SAMSUNG TV LED 43in UE43U8092FUXXH UE43U8092FUXXH | 8806097068556 |
|
287.50 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Televizorius Samsung UE43U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
„Samsung UE43U8092FU“ 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
315.36 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Televizorius Samsung UE43U8092FU LED 43'' 4K Ultra HD Tizen | UE43U8092 | 880609.. |
|
342.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung U8000F UE43U8092FU, LED televizorius, 43", 4K UHD, Tizen, HDR10+, 50Hz, .. |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 16:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097068556 |
| Modelis | ue43u8092fu |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 52kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2, dvb-s2 |
| Svoris | 6.4kg |
| Svoris su stovu | 6.6kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, bixby, hbb tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.8cm |
| Plotis be stovo | 95.7cm |
| Gylis be stovo | 7.6cm |
| Aukštis su stovu | 60.9cm |
| Plotis su stovu | 95.7cm |
| Gylis su stovu | 15.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Rodyti daugiau | |














































