Šaldytuvas Samsung RS6HA8891SL kaina
Šaldytuvas Samsung RS6HA8891SL kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806090805899 |
| Gamintojo kodas | rs6ha8891sl |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 346kwh |
| Bendra talpa | 614l |
| Šaldytuvo talpa | 389l |
| Šaldiklio talpa | 225l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 5val. |
| Užšaldymo galia | 15kg/24h |
| Klimato klasė | n, t, st, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | wifi |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178cm |
| Gylis | 71.6cm |
| Svoris | 117kg |
| Rodyti daugiau | |






















