Mikrobangų krosnelė Samsung MS23F301TAS kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23F301TAS kaina
SAMSUNG MS23F301TAS MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
145.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
145.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23F301TASKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.9 € |
|
148.86 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23F301TASKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.9 € |
|
151.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 17:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806085600294 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 37.47cm |
| Svoris | 12kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






































