Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161 € |
|
139.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
139.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW/BAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
123.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
123.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161 € |
|
126.27 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
126.27 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung MG23T5018CW mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.35 eur/mėn |
|
134.09 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
134.09 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Samsung MG23T5018CW/BA, White/Black MG23T5018CW/BA |
|
136.81 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
136.81 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW/BAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
139.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
139.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161 € |
|
139.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
139.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Kuchenka mikrofalowa Samsung MICROWAVE OVEN MG23T5018CW/BA SAMSUNG |
|
152.18 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23T5018CW/BA |
|
155.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
155.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806094785531 |
| Gamintojo kodas | ms23k3515aw |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 36.3cm |
| Svoris | 13.5kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1100w |
| Besisukantis padėklas | 288cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | biokeramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | tds (triguba mikrobangų paskirstymo sistema); vaikų užraktas; išankstinės programos; ledo/svorio atitirpinimas |
| Rodyti daugiau | |


































