Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AK kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AK kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.9 € |
|
135.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.9 € |
|
135.89 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung mikrobangų krosnelė su griliu MG23K3515AK Laisvai stovi, Grilis, 1250 W,..Daugiau |
|
135.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
135.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AKYra sandėlyje. |
|
136.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
136.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AK |
|
142.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
142.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 16:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 880164339839 |
| Gamintojo kodas | mg23k3515ak/eo |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 39.2cm |
| Svoris | 13kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1100w |
| Besisukantis padėklas | 288cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | funkcijos: browning plus, keep warm, quick defrost; ceramic inside danga; kvapų šalinimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |























