Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AK цена
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AK цена
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.9 € |
|
135.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.9 € |
|
135.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung MG23K3515AKTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
135.89 €
|
B магазин pigu.lt |
Samsung mikrobangų krosnelė su griliu MG23K3515AK Laisvai stovi, Grilis, 1250 W,..больше |
|
135.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
135.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AKYra sandėlyje. |
|
136.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
136.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AK |
|
142.40 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
142.40 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 12:57
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 880164339839 |
| Gamintojo kodas | mg23k3515ak/eo |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 39.2cm |
| Svoris | 13kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1100w |
| Besisukantis padėklas | 288cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | funkcijos: browning plus, keep warm, quick defrost; ceramic inside danga; kvapų šalinimo funkcija |
| Показать больше | |























