Poco F4 GT kaina
Poco F4 GT kaina
Xiaomi Poco F4 GT 5G Dual Sim 128GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
309.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-15 12:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6934177781025 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4700 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm® Kryo™ 3.0GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Qualcomm® Adreno™ |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 12 |
| Ekrano dydis | 6.67 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass Victus |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | USB Type-C |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 210 |
| Garso failų formatai | AWB |
| Ryšių standartas | 2G: GSM: Band 2 / 3 / 5 / 8; 3G: WCDMA: Band 1 / 2 / 4 / 5 / 6 / 8 / 19; 4G: LTE TDD: Band 38 / 40 / 41; 4G: LTE FDD: Band 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 7 / 8 / 12 / 17 / 18 / 19 / 20 / 26 / 28; 5G: n1 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 28 / 38 / 40 / 41 / 77 / 78 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30/60fps |
| Vaizdo failų formatai | WMV |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Modelis | Xiaomi F4 GT |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 20 MP |
| Galinė kamera | 64 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |






















































Rytis R.
2023-08-21 01:40:39
Lukas V. Poco F4 GT AnTuTu: 952124 (v9) vs Samsung A54 -AnTuTu: 506678 (v9) čia tik neišmanėlis gali lyginti šiuos du įrenginius, kai telefonų greitis skiriasi beveik du kartus:))
Lukas V.
2023-07-02 10:21:11
normalus telefonas jeigu patinka žaidimai, bet mano nuomonė geriau pirkti samsung a54 daugiau atnaujinimu gaus telefonas ir apsaugos naujinimų beto irgi puikus žaidimams ir pigesnis.
Lucid
2022-07-25 07:55:24
Nusipirkau ir ka galiu pasakyt kad su xiaomi vis geriau ir geriau jai dar kaina butu 480e arba max 500e lengvai butu metu telefonas