Poco F7 512GB kaina
Poco F7 512GB kaina
Xiaomi POCO F7 5G 12GB+256GB juodaDaugiau |
|
351.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
351.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Išmanusis Telefonas Xiaomi POCO F7 5G 12-512 SV 6,83" Octa Core 12 GB RAM 512GB .. |
|
389.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Mobilusis telefonas POCO F7 12+512GB BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 489 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
434.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
MOBILE PHONE POCO F7/12/512GB WHITE MZB0KFNEU POCO |
|
542.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
542.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 12:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554438043 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, wi‑fi 6, bluetooth, nfc, gps/glonass/galileo/beidou, ir |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Ekranas | 6.67 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.83 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 7i |
| Ekrano raiška | 1280 x 2772 |
| Kamera | 64 mp (ois) + 8 mp (ultraplatus) + 2 mp (makro); priekinė 16 mp |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-eis |
| Atmintis ir procesorius | mediatek dimensity 8300-ultra (8 branduoliai), lpddr5x ram, ufs 4.0 rom |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8735 snapdragon 8s gen 4 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x3.21 ghz cortex-x4 & 3x3.0 ghz cortex-a720 & 2x2.8 ghz cortex-a720 & 2x2.0 ghz cortex-a720)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Akumuliatorius | 5000 mah, 67w greitas įkrovimas (wired) |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 6500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Programinė įranga | android 14, xiaomi hyperos |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Kita | 67w greitas įkrovimas, dolby vision/hdr10+ ekranas |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco f7 |
| Aukštis | 163.1mm |
| Plotis | 77.9mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 215.7g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, dolby vision, hdr10+, 90w wired, pd3.0, qc3+, 80% in 30 min 22.5w reverse wired |
| Rodyti daugiau | |





















































