PocketBook Verse Pro kaina
PocketBook Verse Pro kaina
PocketBook Verse Pro USB-C azureKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 180.59 € Daugiau |
|
159.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
159.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektroninė knygų skaityklė PB Verse, 512 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse Pro, passion red Prekė - PB634-3-WWMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
169.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
169.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Elektroninė skaityklė POCKETBOOK Verse Pro (634)mėlynos spalvosLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
174.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Red|PB..Daugiau |
|
149.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Pocketbook PB634-3-WW "Verse Pro" Passion Red skaityklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.15 eur/mėn |
|
151.48 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Red|PB.. |
|
154.69 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
PocketBook Verse Pro elektroninių knygų skaitytuvas, jutiklinis ekranas, 16 GB, .. |
|
157.47 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Red|PB.. |
|
157.76 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Elektroninė skaityklė Pocketbook Verse Pro 6" 16GB Passion Red (PB634-3-WW-B), R..Daugiau |
|
159.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
159.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
PocketBook Verse Pro USB-C azureKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 180.59 € Daugiau |
|
159.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
159.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektroninė knygų skaityklė PB Verse, 512 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektroninė knygų skaityklė PB Verse, 512 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Pocketbook E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluet..Daugiau |
|
160.56 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Red|PB..Daugiau |
|
162.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
162.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Red|PB.. |
|
162.41 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
PocketBook Verse Pro (634) reader redDaugiau |
|
162.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
162.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
PocketBook Verse Pro elektroninių knygų skaityklė Lietimui jautrus ekranas 16 GB.. |
|
162.67 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
162.67 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
PocketBook Verse Pro, Azure Blue PB634-A-WWDaugiau |
|
162.71 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
162.71 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
E-Reader, POCKETBOOK, Verse Pro, 6 colių, 1072x1448, 1xUSB-C, belaidis LAN, Blue..Daugiau |
|
162.94 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
PocketBook Verse Pro e-book reader Touchscreen 16 GB Wi-Fi Black, BlueDaugiau |
|
166.52 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
PocketBook 634 Verse Pro mėlynaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
166.80 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
166.80 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
PocketBook Verse Pro (634) blue |
|
168.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
168.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse Pro, passion red Prekė - PB634-3-WWMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
169.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
169.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
PocketBook 634 Verse Pro mėlynaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
169.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
169.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
E-Reader POCKETBOOK Verse Pro 6" 1072x1448 1xUSB-C Wireless LAN Bluetooth Red PB.. |
|
170.14 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6 |1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Red|PB.. |
|
173.77 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Pocketbook E-skaityklė PB634-A-WW 6" 16GB 1072x1448 300 PPI, 512 MB RAM, Bluetoo.. |
|
173.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Elektroninė skaityklė POCKETBOOK Verse Pro (634)mėlynos spalvosLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
174.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Azure|..Daugiau |
|
180.90 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Pro|6"|1072x1448|1xUSB-C|Wireless LAN|Bluetooth|Red|PB..Daugiau |
|
184.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
184.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
„PocketBook Verse Pro“ el. knygų skaitytuvas, lietimui jautrus ekranas, 16 GB, „.. |
|
185.47 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
PocketBook Verse Pro elektroninė knyga su jutikliniu ekranu 16 GB Wi-Fi Juoda, M.. |
|
191.10 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
E-knygų Skaityklė - PocketBook Verse Pro, 16 GB, Wi-Fi, Juoda, Mėlyna |
|
195.49 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 07:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PocketBook |
| Kategorija | Elektroninės knygų skaityklės |
| Prekės kodas | 7640152094965 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 512mb |
| Svoris | 0.188kg |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | usb laidas |
| Procesorius | dual core (2x1 ghz) |
| Ekrano įstrižainė | 6.0" (~15 cm) |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1ghz |
| Operacinė sistema | linux |
| Maksimali raiška | 1072 x 1448 |
| Ekrano tipas | e ink carta (su pašvietimu) |
| Ekrano apšvietimas | + |
| Matmenys | 15.9 x 11.4 x 0.9cm |
| Baterijos tipas | li-ion 1500 mah |
| Fotografavimo galimybė | - |
| Kameros raiška | nėrampix |
| WiFi | + |
| Vidinė atmintis | 16gb |
| SIM | - |
| Bluetooth | + |
| Jungties tipas | 3.5 mm, usb-c |
| Palaikomi formatai | mp3, tiff, ogg, mp4, jpeg, png, gif, bmp, acsm, azw, azw3, cbr, cbz, chm, djvu, doc, docx, epub(drm), epub, fb2, fb2. zip, htm, html, mobi, pdf (drm), pdf, prc, rtf, and text |
| Kita informacija | ipx8 apsauga nuo drėgmės, g-sensor |
| Liečiamas ekranas | + |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rodyti daugiau | |

























































