PocketBook Verse kaina
PocketBook Verse kaina
PocetBook Verse Lite 6" Grey PB619-T-WWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142.0 € Daugiau |
|
112.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse 629, 8 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € Daugiau |
|
120.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
E-skaityklė PocketBook Verse Lite 619 6“ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi PilkaDaugiau |
|
124.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse, 6", 8 GB, blueMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
129.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse Lite 6" 8GB Gray PB619-T-WWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
103.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
103.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Pocketbook Verse Lite 619 Gray PB619-T-WW skaityklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.33 eur/mėn Daugiau |
|
103.96 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
103.96 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse Lite 6" 8GB Gray PB619-T-WWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
105.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
105.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Ebook PocketBook Verse Lite 619 6’ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi GrayDaugiau |
|
111.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
111.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse Lite 6" 8G Wi-Fi Midnight Grey (PB619-T-W..Daugiau |
|
111.04 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
111.04 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
PocetBook Verse Lite 6" Grey PB619-T-WWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142.0 € Daugiau |
|
112.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pocketbook Ebook PocketBook Verse Lite 619 6’ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi GrayDaugiau |
|
115.17 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
PocketBook Verse Lite, Gray PB619-T-WWDaugiau |
|
116.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
116.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Ebook PocketBook Verse Lite 619 6" E-Ink Carta 8GB Wi-Fi GrayDaugiau |
|
117.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
117.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
PocketBook e-reader Verse Lite 6" 8GB, midnight grey | PB619-T-WWDaugiau |
|
118.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
118.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse 629, 8 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € Daugiau |
|
120.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse 629, 8 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 146.9 € Daugiau |
|
120.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2.. |
|
121.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
PocketBook Verse skaityklė (629), šviesiai mėlyna |
|
123.45 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
123.45 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
PocketBook Verse Lite elektroninių knygų skaityklė Lietimui jautrus ekranas 8 GB..Daugiau |
|
123.65 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
123.65 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
E-skaityklė PocketBook Verse Lite 619 6“ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi PilkaDaugiau |
|
124.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2.. |
|
128.10 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Tablet Pocketbook Verse Lite - Midnight Grey DACH versionDaugiau |
|
129.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
129.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse, 6", 8 GB, blueMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
129.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2.. |
|
131.87 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Pocketbook E-skaityklė PB629-2-WW 6" E Ink, 8GB, 512MB RAM, USB-C 1, Mėlyna, Mic.. |
|
134.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
E-Reader POCKETBOOK Verse 6" 1024x758 1xUSB-C Micro SD Wireless LAN Blue PB629-2.. |
|
138.15 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6 |1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2..Daugiau |
|
141.77 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
El. Knygų Skaityklė - PocketBook Verse Lite 619 6" E-Ink Carta 8GB Wi-Fi PilkaDaugiau |
|
147.39 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2..Daugiau |
|
147.45 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
PocketBook e-reader Verse 6" 8GB, mist greyDaugiau |
|
149.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
149.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POCKETBOOK |
| Kategorija | Elektroninės knygų skaityklės |
| Prekės kodas | 7640152097058 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 512mb |
| Svoris | 0.188kg |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | usb laidas |
| Procesorius | dual core (2x1 ghz) |
| Ekrano įstrižainė | 6.0" (~15 cm) |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1ghz |
| Operacinė sistema | linux |
| Maksimali raiška | 1024 x 758 |
| Ekrano tipas | e ink carta (su pašvietimu) |
| Ekrano apšvietimas | + |
| Kolonėlės | + |
| Matmenys | 15.9 x 11.8 x 0.8cm |
| Baterijos tipas | li-ion 1500 mah |
| Budėjimo laikas iki | 1008val. |
| Fotografavimo galimybė | - |
| Kameros raiška | nėrampix |
| WiFi | + |
| Vidinė atmintis | 16gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdhc |
| SIM | - |
| Bluetooth | - |
| Jungties tipas | micro usb |
| Palaikomi formatai | jpeg, png, gif, bmp, acsm, azw, azw3, cbr, cbz, chm, djvu, doc, docx, epub(drm), epub, fb2, fb2. zip, htm, html, mobi, pdf (drm), pdf, prc, rtf, and text |
| Gamintojo kodas | pb verse |
| Kita informacija | g-sensor |
| Liečiamas ekranas | + |
| Rodyti daugiau | |































































