PocketBook Verse цена
PocketBook Verse цена
PocetBook Verse Lite 6" Grey PB619-T-WWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
116.67 €
|
B магазин pigu.lt |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse 629, 8 GB, mėlyna sp., 6"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.9 € больше |
|
123.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
E-skaityklė PocketBook Verse Lite 619 6“ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi PilkaLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
125.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketboo Verse 6", 8 GBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229 € |
|
125.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse, 6", 8 GB, blueMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
129.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
129.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse Lite 6" 8GB Gray PB619-T-WWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
104.64 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
104.64 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Pocketbook Verse Lite 619 Gray PB619-T-WW skaityklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.46 eur/mėn больше |
|
104.64 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
104.64 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse Lite 6" 8GB Gray PB619-T-WWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
106.73 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
106.73 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Elektroninė skaityklė Pocketbook Verse 6" 8GB Mist Grey (PB629-M-WW), Pilkaбольше |
|
108.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
108.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Ebook PocketBook Verse Lite 619 6’ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi Grayбольше |
|
115.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
115.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pocketbook Ebook PocketBook Verse Lite 619 6’ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi Grayбольше |
|
116.23 €
|
B магазин baitukas.lt |
PocketBook Verse Lite, Gray PB619-T-WWбольше |
|
116.30 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
116.30 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
PocetBook Verse Lite 6" Grey PB619-T-WWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
116.67 €
|
B магазин pigu.lt |
PocketBook e-reader Verse Lite 6" 8GB, midnight grey | PB619-T-WWбольше |
|
118.25 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
118.25 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse Lite 619 6'|6"|1024x758|1xUSB-C|Wireless LAN|Grey|PB61..больше |
|
118.49 €
|
B магазин skytech.lt |
Ebook PocketBook Verse Lite 619 6" E-Ink Carta 8GB Wi-Fi Grayбольше |
|
118.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
118.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse 629, 8 GB, mėlyna sp., 6"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.9 € больше |
|
123.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse 629, 8 GB, mėlyna sp., 6"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.9 € больше |
|
123.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
PocketBook Verse skaityklė (629), šviesiai mėlyna |
|
124.37 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
124.37 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
E-skaityklė PocketBook Verse Lite 619 6“ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi PilkaLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
125.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektroninė knygų skaityklė Pocketboo Verse 6", 8 GBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229 € |
|
125.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2..больше |
|
127.46 €
|
B магазин vieni.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2..больше |
|
128.10 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
Elektroninė skaityklė PocketBook Verse, 6", 8 GB, blueMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
129.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
129.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Blue|PB629-2.. |
|
131.85 €
|
B магазин complius.lt |
Pocketbook E-skaityklė PB629-2-WW 6" E Ink, 8GB, 512MB RAM, USB-C 1, Mėlyna, Mic.. |
|
135.90 €
|
B магазин inserv.lt |
E-Reader POCKETBOOK Verse 6" 1024x758 1xUSB-C Micro SD Wireless LAN Blue PB629-2..больше |
|
138.15 €
|
B магазин elektrika.lv |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6 |1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Grey|PB629-M..больше |
|
141.77 €
|
B магазин primtech.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Grey|PB629-M..больше |
|
147.45 €
|
B магазин electrobase.lt |
El. Knygų Skaityklė - PocketBook Verse Lite 619 6" E-Ink Carta 8GB Wi-Fi Pilkaбольше |
|
148.49 €
|
B магазин proshop.lt |
E-Reader|POCKETBOOK|Verse|6"|1024x758|1xUSB-C|Micro SD|Wireless LAN|Grey|PB629-M..больше |
|
149.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
149.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 06:51
! Сообщить об ошибке| Марка | POCKETBOOK |
| Категория | Электронные книги |
| Продукт код | 7640152097058 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 512mb |
| Svoris | 0.188kg |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | usb laidas |
| Procesorius | dual core (2x1 ghz) |
| Ekrano įstrižainė | 6.0" (~15 cm) |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1ghz |
| Operacinė sistema | linux |
| Maksimali raiška | 1024 x 758 |
| Ekrano tipas | e ink carta (su pašvietimu) |
| Ekrano apšvietimas | + |
| Kolonėlės | + |
| Matmenys | 15.9 x 11.8 x 0.8cm |
| Baterijos tipas | li-ion 1500 mah |
| Budėjimo laikas iki | 1008val. |
| Fotografavimo galimybė | - |
| Kameros raiška | nėrampix |
| WiFi | + |
| Vidinė atmintis | 16gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdhc |
| SIM | - |
| Bluetooth | - |
| Jungties tipas | micro usb |
| Palaikomi formatai | jpeg, png, gif, bmp, acsm, azw, azw3, cbr, cbz, chm, djvu, doc, docx, epub(drm), epub, fb2, fb2. zip, htm, html, mobi, pdf (drm), pdf, prc, rtf, and text |
| Gamintojo kodas | pb verse |
| Kita informacija | g-sensor |
| Liečiamas ekranas | + |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Показать больше | |






























































