Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9867/90 kaina
Philips | HD9867/90 | Premium Airfryer XXL | Power 2225 W | Capacity 7.3 L | Sma..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
423.99 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (49)
Philips | Premium Airfryer XXL | HD9867/90 | Power 2225 W | Capacity 7.3 L | Sma.. |
|
243.33 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Philips | Premium Airfryer XXL | HD9867/90 | Power 2225 W | Capacity 7.3 L | Sma.. |
|
243.33 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Philips | HD9867/90 | Premium Airfryer XXL | Power 2225 W | Capacity 7.3 L | Sma.. |
|
245.97 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Philips | Premium Airfryer XXL | HD9867/90 | Power 2225 W | Capacity 7.3 L | Sma.. |
|
254.91 €
|
Išparduotavieni.lt |
Karšto oro gruzdintuvė PHILIPS Airfryer XXL HD9867/90, juoda, 7.3 l |
|
259.99 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Philips | Premium Airfryer XXL | HD9867/90 | Power 2225 W | Capacity 7.3 L | Sma.. |
|
280.19 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Philips Premium Airfryer XXL HD9867/90 Power 2200 W, Capacity 7.3 L, Smart Sensi.. |
|
364.45 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Philips Premium Airfryer XXL HD9867/90 Power 2200 W, Capacity 7.3 L, Smart Sensi.. |
|
378.89 €
|
Išparduotabuitex.lt |
Philips Premium Airfryer XXL HD9867/90 Power 2200 W, Capacity 7.3 L, Smart Sensi.. |
|
382.68 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Philips Premium Airfryer XXL HD9867/90 Power 2200 W, Capacity 7.3 L, Smart Sensi.. |
|
384.54 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 19:21
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9867/90

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9867/90
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8710103937364 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 7.3l |
| Krepšelio talpa | 1.4kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 2225w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 31.57cm |
| Plotis | 32.16cm |
| Gylis | 43.31cm |
| Svoris | 1.4kg |
| Kita informacija | automatinės programos, lengvas valymas, šilumos išlaikymo režimas |
| Korpusas | metalas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, ekranas |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

















































