Philips FC9334/09 kaina
Philips FC9334/09 kaina
Dulkių siurblys Philips PowerPro Compact FC9334/09Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.99 € |
|
122.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
122.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Philips PowerPro Compact FC9334/09, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
124.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
124.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys PHILIPS FC9334/09Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
129.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
129.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys PHILIPS FC9334/09Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 139.9 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
129.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys Philips Prekė - FC9334/09Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
159.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Dulkių siurblys Philips PowerPro Compact FC9334/09Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.99 € |
|
122.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
122.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips FC9334/ 09 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.41 eur/mėn |
|
122.49 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
122.49 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9334/09Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
122.49 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
122.49 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys be maišelio Philips FC9334/09Daugiau |
|
122.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
122.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | .. |
|
124.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Dulkių siurblys Philips FC9334/09Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
124.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
124.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Philips PowerPro Compact FC9334/09, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
124.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
124.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys Philips PowerPro Compact FC9334/09, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
124.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
124.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
PHILIPS | Vacuum cleaner | FC9334/09| PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W |.. |
|
125.59 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
VACUUM CLEANER/FC9334/09 PHILIPS |
|
126.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
126.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips 3000 series FC9334/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless |
|
126.40 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
VACUUM CLEANER/FC9334/09 PHILIPS |
|
127.04 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
127.04 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | .. |
|
127.06 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | .. |
|
128.90 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | .. |
|
128.90 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Dulkių siurblys PHILIPS FC9334/09Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
129.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
129.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips PowerPro Compact, Black/Green FC9334/09 |
|
129.01 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
129.01 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys PHILIPS FC9334/09Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 139.9 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
129.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
VACUUM CLEANER/FC9334/09 PHILIPS FC9334/09 | 8720389036750Daugiau |
|
132.22 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Dulkių siurblys PHILIPS FC9334/09Kaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 165.00 € |
|
133.30 €*
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
Bagless vacuum cleaner Philips FC9334/09 |
|
133.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
133.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | .. |
|
135.05 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
"Philips" 3000 serijos FC9334/09, 650 W, cilindrinis dulkių siurblys, sausas, be.. |
|
135.82 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
137.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
137.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys PowerPro Compact, be maišelio, 900 W, 1,5 L, FC9334/09 PHILIPS |
|
141.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Bagless vacuum cleaner Philips FC9334/09 |
|
142.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
142.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips 3000 series FC9334/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless |
|
142.99 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
142.99 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips 3000 serija FC9334/09 dulkių siurblys 1.5 L Cilindrinis dulkių siurblys .. |
|
149.10 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Dulkių siurblys Philips Prekė - FC9334/09Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
159.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
PowerPro Compact Dulkių siurblys be maišelio - FC9334/09 |
|
159.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-03 16:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8710103796329 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 750w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis, dulkių talpa |
| Aukštis | 24.7cm |
| Plotis | 28.1cm |
| Gylis | 41cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis gyvūnų plaukams, antgalis plyšiams, antgalis kietiems paviršiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | guminiai ratukai, teleskopinis vamzdis. |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Filtrų tipas | hepa 13 |
| Konstrukcija | guminiai ratukai, rankena pernešimui, skaidrus dulkių konteineris, kompaktiškas korpusas |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |
























































Andrius B.
2022-08-15 20:47:11
Tikrai vertas savo kainos siurblys. Daugybe priedu, ivariam valymui. Tikrai galingas. Su Turbo antgaliu - galas visiem sunio plaukam. Taip pat, labai lengvai valomas dulkiu konteineris. Kadangi jis cikloninis, nieko neatsitiks jeigu itrauskite ir koki metaliuka, kuciuka ar dar kazka, nes viskas gula rezervuaro dugne. Super gaminys.