Philips FC8577/09 kaina
Philips FC8577/09 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8710103762515 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 650w |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 23.4cm |
| Plotis | 30.4cm |
| Gylis | 44.7cm |
| Svoris | 5.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | grindų valymo antgalis, antgalis baldams, antgalis plyšiams, universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Filtrų tipas | mikrofiltras |
| Konstrukcija | ergonomiškas korpusas, guminiai ratukai, rankena pernešimui |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


































