Dulkių siurblys Philips FC9557 kaina
Dulkių siurblys Philips FC9557 kaina
Dulkių siurblys Philips FC9557/09, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
159.26 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
159.26 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9557/09, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
159.26 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
159.26 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips FC9557/ 09 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.54 eur/mėn |
|
159.26 €
0-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 0-3 d.d. |
159.26 €
0-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 0-3 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9557/09Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209.0 € |
|
159.26 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
159.26 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips 5000 series FC9557/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry 900 W Bagless |
|
177.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
177.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips PowerCyclon 7, Black/Blue FC9557/09 |
|
178.53 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
178.53 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys Philips 5000 serija FC9557/09, Mėlynos/Juodos spalvos |
|
181.59 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
181.59 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9557/09Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
189.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
189.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9557/09Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
199.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
199.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
5000 Series Dulkių siurblys be maišelio - FC9557/09 |
|
199.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 07:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8710103977940 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 899w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | metalinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 41.2cm |
| Gylis | 28cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Filtrų tipas | hepa 13 |
| Laido ilgis | 9m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |




















































