Philips XD8122 kaina
Philips XD8122 kaina
Dulkių siurblys PHILIPS XD8122/10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys Philips Performer LED 8000 Series XD8122/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.0 € |
|
212.65 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
212.65 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.9 € |
|
212.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
212.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, juodas - Dulkių siurblys Prekė - XD812..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys PHILIPS XD8122/10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips XD8122/ 10 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.90 eur/mėn |
|
199.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
199.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10 8000Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
199.00 €
5-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
199.00 €
5-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
Dulkių siurblys Philips Performer LED 8000 Series XD8122/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.0 € |
|
212.65 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
212.65 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.9 € |
|
212.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
212.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.9 € |
|
212.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
212.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys su maišeliu Philips Performer LED 8000 serija XD8122/10, 900 W, .. |
|
220.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
220.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10 8000Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
249.99 €
5-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
249.99 €
5-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, juodas - Dulkių siurblys Prekė - XD812..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8720389037931 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis, teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 33cm |
| Plotis | 33cm |
| Gylis | 53cm |
| Svoris | 5.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 4 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 12m |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | 3 ratukai |
| Laido ilgis | 9m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















































