Philips XD8152 kaina
Philips XD8152 kaina
Dulkių siurblys Philips Performer LED 8000 Series Bagged vacuum cleanerXD8152/12..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
251.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips Performer LED 8000 Series XD8152/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 302.0 € |
|
251.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327 € |
|
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, pilkas - Dulkių siurblys Prekė - XD815..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
289.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
289.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Philips Vacuum cleaner | XD8152/12 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 4 L | .. |
|
234.24 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327 € |
|
235.59 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
235.59 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips XD8152/ 12 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.56 eur/mėn |
|
235.59 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12 8000 seriesPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
235.59 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
235.59 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Philips Performer 8000 Series Bagged vacuum cleaner XD8152/12, 900W, TriActive |
|
236.53 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 W |
|
237.35 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
237.35 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Philips Vacuum cleaner | XD8152/12 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 4 L | .. |
|
238.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Philips 8000 Series, Black/Grey XD8152/12 |
|
239.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
239.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
„Philips Performer 8000“ serijos dulkių siurblys su maišeliu XD8152/12, 900 W, „.. |
|
240.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
240.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
PHILIPS Performer LED XD 8152/12 Vacuum cleaner |
|
247.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
247.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Philips Performer LED 8000 Series Bagged vacuum cleanerXD8152/12..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
251.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12 8000 seriesIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
251.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
251.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Philips Performer LED 8000 Series XD8152/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 302.0 € |
|
251.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips Vacuum cleaner | XD8152/12 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 4 L | .. |
|
251.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
251.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips dulkių siurblys XD8152/12, 900 W, cilindrinis, sausas valymas, dulkių ma.. |
|
256.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 W |
|
260.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
260.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327 € |
|
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, pilkas - Dulkių siurblys Prekė - XD815..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
289.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
289.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
„Performer“ LED 8000 serija Dulkių siurblys su maišeliu - XD8152/12 |
|
289.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 05:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8720389037955 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis, teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 47cm |
| Gylis | 32cm |
| Svoris | 5.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 4 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 12m |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | 3 ratukai |
| Laido ilgis | 9m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















































