Kavos aparatas Philips EP4446/70 kaina
Kavos aparatas Philips EP4446/70 kaina
Kavos aparatas Philips Espresso Aparatas | EP4446/70 | Slėgis 15 bar | Su pieno ..Daugiau |
Ekspozicinė
|
499.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
499.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips 4400 LatteGo EP4446/70 automatinis kavos aparatasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
519.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Series 4400 Visiškai automatinis espreso kavos aparatas - EP4446/70 |
|
520.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
520.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 02:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389032165 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 230w |
| Aukštis | 37.1cm |
| Plotis | 24.6cm |
| Gylis | 43.3cm |
| Svoris | 8kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, latte machiatto, karštas pienas, juoda kava, americano, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 275g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas, kalkių nuosėdų šalinimo programa |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | Šaukštelis, tepalo tūbelė, aquaclean filtras |
| Kita informacija | nuimamas vandens bakas, automatinis išjungimas, laido ilgis - 1m. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |






































