Kavos aparatas Philips EP4441 kaina
Kavos aparatas Philips EP4441 kaina
Philips EP4441/50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 698.0 € |
|
506.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
506.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Automatinis kavos aparatas Philips 4400 EP4441/50Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
506.50 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
506.50 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Philips EP4441/50“ kavos aparatas – visiškai automatinis espresso aparatas, 1,8.. |
|
486.90 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Philips kavos aparatas EP4441/50, galia 1500 W, vandens talpa 1.8 L, 2 puodeliai.. |
|
505.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Philips EP4441/50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 698.0 € |
|
506.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
506.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Automatinis kavos aparatas Philips 4400 EP4441/50Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
506.50 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
506.50 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Automatinis kavos aparatas Philips 4400 EP4441/50Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
506.50 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
506.50 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kafijas automāts Philips EP4441/50 pilnībā automātiska espresso mašīna 1.8 L | E.. |
|
533.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Philips EP4441/50 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L |
|
547.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
547.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas PHILIPS EP4441/50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
555.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
555.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Kavos aparatas Akcija! PHILIPS 4400 sērijas Pilnībā-automātisks Espresso kavos v..Daugiau |
|
556.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
556.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kavos aparatas PHILIPS EP4441/50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
583.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
583.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
4400 serija Visiškai automatinis espreso kavos aparatas - EP4441/50 |
|
583.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
583.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips EP4441/50 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L |
|
612.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
612.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Philips EP4441/50 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L |
|
648.92 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 07:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389031588 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1500w |
| Aukštis | 37.1cm |
| Plotis | 24.6cm |
| Gylis | 43.3cm |
| Svoris | 8kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, latte machiatto, karštas pienas, americano, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 275g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | maltos kiekio programavimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | liečiamas ekranas, elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | keraminiai malūnėliai; iki 12 malimo pakopų; 1,8 l vandens bakas ir 275 g pupelių talpa |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





















































