Kavos aparatas Philips EP3349/70 kaina
Kavos aparatas Philips EP3349/70 kaina
Philips 3300 Lattego EP3349/70 automatinis kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
439.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Philips EP3349/70Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 675.0 € |
|
439.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
439.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Automatinis kavos aparatas PHILIPS EP3349/70Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 3300 serija EP3349/70Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 528 € |
|
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas PHILIPS Series 3300 Automatinis espresso machines EP3349/70 |
|
479.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
479.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kavos virimo aparatas PHILIPS 3300 LatteGo EP3349/70Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 579.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips 3300 Lattego EP3349/70 automatinis kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
439.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Automatinis kavos aparatas Philips EP3349/70Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
439.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
439.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Philips EP3349/70Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 675.0 € |
|
439.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
439.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips 3300 LatteGo EP3349/70 czarno-srebrny | EP3349/70 | 8720389029646 |
|
447.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Automatinis kavos aparatas PHILIPS EP3349/70Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
PHILIPS EP3349/70 coffee maker. Fully-automatic espresso machineDaugiau |
|
452.87 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Automatinis kavos aparatas Philips EP3349/70Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
469.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
469.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 3300 serija EP3349/70Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 528 € |
|
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 3300 serija EP3349/70Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 528 € |
|
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Series 3300 Visiškai automatinis espreso kavos aparatas - EP3349/70 |
|
479.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas PHILIPS Series 3300 Automatinis espresso machines EP3349/70 |
|
479.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
479.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 3300 serija EP3349/70 |
|
495.21 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
495.21 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kavos virimo aparatas PHILIPS 3300 LatteGo EP3349/70Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 579.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips Series 3300 EP3349/70 Visiškai automatinis espreso kavos aparatas |
|
533.30 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
PHILIPS Series 3300 Fully automatic espresso machines EP3349/70 | EP3349/70 | 87.. |
|
553.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo EP3349/70 | EP3349/70 | 8720389029646 |
|
554.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Philips EP3349/70 coffee maker Fully-auto Espresso machine |
|
557.34 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
557.34 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips EP3349/70 coffee maker Fully-auto Espresso machine |
|
569.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
569.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips Series 3300 EP3349/70 visiškai automatinis espreso kavos aparatas |
|
586.33 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389029646 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1500w |
| Aukštis | 37.1cm |
| Plotis | 24.6cm |
| Gylis | 43.3cm |
| Svoris | 8kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, latte machiatto, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 275g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | individualus programavimas - kavos receptai |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | liečiamas ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas, plastikas |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | indas pienui |
| Kita informacija | automatinis išjungimas. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





































