Kavos aparatas Philips EP3347 kaina
Kavos aparatas Philips EP3347 kaina
Espreso kavos aparatas Philips 3300 serija EP3347/90Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
459.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Philips Series 3300 EP3347Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 573.0 € |
|
459.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips Espresso Coffee Maker EP3347/90 Pump pressure 15 bar BuiltNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
504.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips LatteGo Series 3300, juodas - Automatinis kavos aparatasKavos pupelės dovanų |
|
529.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
529.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Philips Series 3300 EP3347/90 Fully automatic espresso machine |
|
450.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
450.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Automatinis kavos aparatas Philips Espresso EP3347/90, juodas | EP3347/90 | 8720.. |
|
452.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Automatinis kavos aparatas Philips EP3347/90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
455.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
455.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Automatinis kavos aparatas Philips Espresso EP3347/90, juodasDaugiau |
|
455.66 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
455.66 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 3300 serija EP3347/90Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
459.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Philips Series 3300 EP3347Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 573.0 € |
|
459.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Automatinis kavos aparatas Philips EP3347/90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
459.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
459.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 3300 serija EP3347/90Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
459.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk.. |
|
463.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
463.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk.. |
|
464.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Kavos aparatas Philips EP3347/90, 1,8 litrai, 230 W, Juoda, Fully-auto |
|
467.92 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Philips Series 3300 Fully automatic espresso machine, Black/Silver EP3347/90 |
|
472.93 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
472.93 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk.. |
|
473.98 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk.. |
|
476.05 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
476.05 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk.. |
|
476.28 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
485.92 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
485.92 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk.. |
|
494.91 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk.. |
|
494.91 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Philips Espresso Coffee Maker EP3347/90 Pump pressure 15 bar BuiltNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
504.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Automatinis kavos aparatas Philips EP3347/90Yra sandėlyje. |
|
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Series 3300 Visiškai automatinis espreso kavos aparatas - EP3347/90 |
|
529.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips LatteGo Series 3300, juodas - Automatinis kavos aparatasKavos pupelės dovanų |
|
529.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
529.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Automatinis kavos aparatas Philips Espresso EP3347/90, juodas |
|
538.70 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
538.70 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kiti smulkūs buitiniai prietaisai Philips Espresso Coffee Maker | EP3347/90 | P.. |
|
601.20 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389030222 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 230w |
| Aukštis | 43.3cm |
| Plotis | 24.6cm |
| Gylis | 37.1cm |
| Svoris | 8kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, karštas pienas, americano, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 275g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |

















































