Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 825 kaina
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 825 kaina
Nivona NICR 825 automatinis kavos aparatas (NICR825)DOVANA - 2 vnt DVIGUBO STIKLO PUODELIAI 250ml. NEMOKAMAS PRISTATYMAS |
|
778.90 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Kavos aparatas NIVONA Cafe Romatica 825Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
NIVONA NICR 825 Kavos aparatasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
799.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
799.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA NICR 825Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
898.44 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
898.44 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Nivona NICR 825Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
898.44 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas NIVONA Nicr 825Nemokamas pristatymas perkant nuo 29.99 €. |
|
899.00 €
|
Į parduotuvę sorpreso.lt |
Kavos aparatas NIVONA NICR 825Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
899.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
899.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica 825 | CafeRomatica 825 | 4260083468258 |
|
928.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Kafijas automāts Nivona CafeRomatica 825 | CafeRomatica 825 | 4260083468258 |
|
951.40 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Kavos aparatas NIVONA Cafe Romatica 825 - Dovana 1kg kavosNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
1049.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1049.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA CafeRomatica NICR 825 |
|
1109.92 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1109.92 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 10:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083468258 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1455w |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 33cm |
| Gylis | 48cm |
| Svoris | 11kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, juoda kava, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | Įrenginio darbo indikatorius |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | parzenie espresso |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |








































