Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 970 kaina
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 970 kaina
NIVONA NICR 970 Kavos aparatasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1199.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1199.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA Nicr 970Pristatymas Venipak paštomatu tik 1 €! Nemokamas pristatymas kurjerių tarnyba perkant nuo 300 €. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę sorpreso.lt |
Nivona CafeRomatica NICR 970 automatinis kavos aparatas - pilkas |
|
1205.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 10:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083469705 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1050w |
| Aukštis | 36cm |
| Plotis | 28cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 11kg |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, latte machiatto, karštas pienas, juoda kava |
| Vandens talpa | 2.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 270g |
| Ekranas | + |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pagalvėlės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |












































