Kavos aparatas NIVONA NICR 1040 kaina
Kavos aparatas NIVONA NICR 1040 kaina
Kavos aparatas Nivona NICR1040 |
|
2099.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
2099.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Nivona NICR1040, Automatinis kavos aparatasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2099.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nivona NICR 1040 automatinis kavos aparatas (NICR1040)DOVANA - 2 vnt DVIGUBO STIKLO PUODELIAI 250ml. NEMOKAMAS PRISTATYMAS |
|
1998.90 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Kavos aparatas Nivona NICR 1040 |
|
1999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA NICR 1040Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
1999.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Kavos aparatas NIVONA NICR 1040Nemokamas pristatymas | Lizingas be pabrangimo | Ilgalaikė -30% nuolaida kavai! |
|
2099.00 €
|
Į parduotuvę coffeeloft.lt |
NIVONA NICR 1040 Kavos aparatasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
2099.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
2099.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA NICR 1040Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA Nicr 1040Pristatymas Venipak paštomatu tik 1 €! Nemokamas pristatymas kurjerių tarnyba perkant nuo 300 €. |
|
2099.00 €
|
Į parduotuvę sorpreso.lt |
Kavos aparatas NIVONA NICR 1040Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2099.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2099.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Kavos aparatas Nivona NICR1040 |
|
2099.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
2099.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Nivona NICR1040, Automatinis kavos aparatasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2099.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083460405 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 2800w |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 42cm |
| Gylis | 48cm |
| Svoris | 16kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, latte machiatto, karštas pienas, americano, latte |
| Vandens talpa | 3.5l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 600g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis skalavimas, automatinis išjungimas, individualus programavimas - kavos receptai, aptarnavimo kalbos pasirinkimas, mechaninis programavimas, pieno kiekio programavimas, Įjungimo/išjungimo laiko programavimas, automatinis skalavimas esant kiekvienam įjungimui / išjungimui, kalkių nuosėdų šalinimo programa, vandens kietumo reguliavimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | filtro keitimo būtinybės rodiklis, konteinerių užpildymo kavos tirščiais rodiklis, kavos trūkumo indikatorius, displėjus |
| Ekranas | + |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Priedai | vandens filtras, valymo tabletės, matavimo šaukštelis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |












































