Pardavėjai pagal mažiausią kainą
Pelė Logitech G G305 belaidė optinė 2.4 GHz 12000 dpi juoda 910-005283 |
|
43.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (43)
Garso kolonėlės Logitech Z120 2.0 1.2Watt USB (980-000513), juodai/balta |
|
15.60 €
|
Išparduotaderekis.lt |
Logitech Z120 2.0 1.2Watt USB (980-000513) nešiojamojo kompiuterio kolonėlės, ju.. |
|
16.26 €
|
Išparduotakadatronas.lt |
Garso kolonėlės Logitech Z120 2.0 1.2Watt USB (980-000513), juodai/balta , 980-0.. |
|
17.40 €
|
Išparduotadelsa.lt |
Garso kolonėlės Logitech Z120 2.0 1.2Watt USB (980-000513), juodai/balta |
|
20.33 €
|
Išparduota4office.lt |
"Logitech" stereofoniniai garsiakalbiai Z120, 2.0 kanalų, laidiniai, 1,2 W, balti |
|
22.80 €
|
Išparduotaprintera.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 11:29
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Logitech Z120

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Logitech Z120
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 5099206028074 |
| Gamintojo kodas | 980-000513 |
| Tipas | kompiuteriniai garsiakalbiai |
| Maitinimo šaltinis | usb lizdas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 1.2w |
| Matmenys | 110 x 90 x 88cm |
| Svoris | 0.25kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė |
| Jungties tipas | 3.5mm jack |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | plastikas |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |








































