Logitech Z150 kaina
Logitech Z150 kaina
Kompiuterinė kolonėlė Logitech Z150, balta sp./juoda sp., 6 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.59 € Daugiau |
|
24.42 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech Z150 2, 3 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.22 € Daugiau |
|
27.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Speaker|LOGITECH|White|980-000815Daugiau |
|
19.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
19.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Logitech Z150“ kompiuterio garsiakalbiai, stereo garsas, 2 garsiaka.. |
Po grąžinimo
|
20.00 €
|
Į parduotuvę vlc.lv |
Logitech 980-000814 loudspeaker |
|
24.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
24.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kompiuterinė kolonėlė Logitech Z150, balta sp./juoda sp., 6 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.59 € Daugiau |
|
24.42 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Garso kolonėlės 2.0 Z150 BLACK/980-000814 LOGITECHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
24.42 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
24.42 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech Z150 2.0 Snow White kompiuterinės kolonėlės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
24.42 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Logitech Z150, balta sp./juoda sp., 6 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.59 € Daugiau |
|
24.42 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Garso kolonėlės 2.0 Z150 BLACK/980-000814 LOGITECHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
25.64 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
25.64 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech Z150 - Speakers - white | 980-000815Daugiau |
|
25.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
25.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Garso kolonėlės LOGITECH Z150 STEREO SPEAKERS, BaltaKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
27.15 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
27.15 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech Z150 2, 3 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.22 € Daugiau |
|
27.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kolonėlės Logitech Z150 2.0, juodos |
|
28.03 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
28.03 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kompiuterio garso kolonėlės LOGITECH Z150 2.0, juodosDaugiau |
|
28.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
28.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kolonėlės LOGITECH Z150 2.0, juodaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 39.99 € Daugiau |
|
29.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LOGITECH Z150 Stereo Speakers - SNOW WHITE - 3.5 MMDaugiau |
|
30.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
30.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech Z150, 2.0, White 980-000815Daugiau |
|
30.72 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
30.72 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Logitech Garsiakalbiai 2.0 980-000814 6 W, 2.0 sistema, ausinių lizdas, garso va..Daugiau |
|
30.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Logitech Z150 Stereo Garso kolonėlės, 2.0, Laidinės, 3.5 mm jack, JuodaNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
34.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
34.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 5099206048782 |
| Gamintojo kodas | 980-000815 |
| Tipas | kompiuteriniai garsiakalbiai |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 3w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 150 - 20000hz |
| Matmenys | 15.15 x 8.45 x 7.6cm |
| Svoris | 0.6kg |
| Membranos skersmuo (mm) | 2 x 50 |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė |
| Jungties tipas | 3.5mm jack |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | plastikas |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |






















































































