Pardavėjai pagal mažiausią kainą
Kolonėlės Logitech Z200 2.0 Snow WhiteDaugiau |
|
57.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
57.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
||
Kolonėlės Logitech Z200 2.0 Midnight Black |
|
57.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
57.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (58)
Garso kolonėlės Logitech Z200 2.0 Snow White (980-000811), baltos|980-000811 |
|
37.82 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Bluetooth garsiakalbis LOGITECH SPEAKER 2.0 Z200 BLACK/980-000810 LOGITECH |
|
37.99 €
|
Išparduotaelkor.lt |
Garso kolonėlės Logitech Z200 Speaker 2.0 Midnight Black (980-000810), juodos |
|
43.01 €
|
Išparduota4office.lt |
Logitech Z200 Speaker 2.0 Midnight Black (980-000810), kolonėlės, juodos |
|
43.37 €
|
Išparduotakadatronas.lt |
Garso kolonėlės Logitech Z200 2.0 Snow White (980-000811), baltos , 980-000811 |
|
43.80 €
|
Išparduotadelsa.lt |
Garso kolonėlės Logitech Z200 Speaker 2.0 Midnight Black (980-000810), juodos |
|
44.89 €
|
Išparduota1stop.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-13 15:11
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Logitech Z200

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Logitech Z200
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 5052916794035 |
| Gamintojo kodas | 980000810 |
| Tipas | garsiakalbis |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 10w |
| Matmenys | 9 x 24.12 x 12.47cm |
| Svoris | 1kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Bluetooth | + |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

























































