Logitech G Logitech G 910-005292 kompiuterio pelė Žaidimams Dešinės rankos Radij..Daugiau |
|
47.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
47.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
||
Logitech G Logitech G 910-006022 kompiuterio pelė Žaidimams Dešinės rankos RD be.. |
|
67.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
67.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (54)
Garso kolonėlės Logitech S120 Stereo 2.0 2.3W RMS for Business (980-000010), juo.. |
|
15.60 €
|
Išparduotaderekis.lt |
|
Technoringas.lt
|
Logitech LGT-S120 2, 2.3 W |
|
15.68 €
|
Išparduotatechnoringas.lt |
Logitech S120 Stereo 2.0 2.3W RMS for Business (980-000010), kolonėlės, juodos |
|
17.62 €
|
Išparduotakadatronas.lt |
Garso kolonėlės Logitech S120 Stereo 2.0 2.3W RMS for Business (980-000010), juo.. |
|
22.57 €
|
Išparduota1stop.lt |
Bluetooth garsiakalbis LOGITECH SPEAKER 2.0 S120 BLACK/OEM 980-000010 LOGITECH |
|
22.99 €
|
Išparduotaelkor.lt |
LGT-S120 - EU Plug - 2.0 channels - Wired - 2.2 W - 50 - 20000 Hz - Black |
|
23.00 €
|
Išparduotasenetic.lt |
Garso kolonėlės Logitech S120 Stereo 2.0 2.3W RMS for Business (980-000010), juo.. |
|
26.00 €
|
Išparduotadelsa.lt |
Garso kolonėlės Logitech S120 Stereo 2.0 2.3W RMS for Business (980-000010), juo.. |
|
27.22 €
|
Išparduotalaramus.lt |
Kompiuterio kolonėlės Logitech | LGT-S120 | Juodas | 2 x 1.15W W | 2.2 W | 2.0 S.. |
|
53.99 €
|
Išparduotavarle.lt |
LOGITECH G305 Gaming Mouse Wireless Optical Black 6 Buttons 12000 dpi Black, wir.. |
|
55.54 €
|
Išparduotasmartech.ee |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:16
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Logitech S-120

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Logitech S-120
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 5099206003989 |
| Gamintojo kodas | 980-000010 |
| Tipas | kompiuteriniai garsiakalbiai |
| Maitinimo šaltinis | usb lizdas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 2 x 1.15w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 50 - 20000hz |
| Matmenys | 15.8 x 6.8 x 6.4cm |
| Svoris | 0.57kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė |
| Jungties tipas | 3.5mm jack |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | plastikas |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |
























































