Logitech MX Mechanical kaina
Logitech MX Mechanical kaina
Belaidė žaidimų klaviatūra Logitech MX Mechanical MX Mechanical Tactile Quiet Lo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
138.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Klaviatūra Logitech MX Full Size mechaninė, Juoda 920-010757Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Klaviatūra Logitech MXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
156.54 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LOGITECH Keyboard 920-010748 / MX Master Mechanical Black/GreyDaugiau |
|
129.98 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Belaidė klaviatūra Logitech MX MECHANICAL, išdėstymas: Vokiečių (Qwertz), "Tacti..Daugiau |
|
130.94 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
130.94 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Belaidė žaidimų klaviatūra Logitech MX Mechanical MX Mechanical Tactile Quiet Lo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
138.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidė žaidimų klaviatūra Logitech MX Mechanical MX Mechanical Tactile Quiet Lo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
138.80 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Klaviatūra Logitech MX Full Size mechaninė, Juoda 920-010757Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LOGITECH MX Mechanical Wireless Illuminated Performance Keyboard - GRAPHITE - (U.. |
|
140.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Logitech - MX Compact Mechanical Wireless Illuminated Keyboard - Nordic - Clicky..Daugiau |
|
140.36 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Logitech MX Mechanical, MX Tactile Quiet, Graphite 920-010757Daugiau |
|
147.76 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
147.76 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Logitech MX Mechanical (US) klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.00 eur/mėn |
|
149.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Logitech Master Series MX Mechanical - Tastatur - hinterleuchtet - kabellos - Bl..Daugiau |
|
151.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
151.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech - MX Mechanical Wireless Illuminated Keyboard - Nordic - Tactile SwitchDaugiau |
|
152.40 €
|
Į parduotuvę etrade.lt |
Klaviatūra Logitech MXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
156.54 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Logitech Master 920-010757 klaviatūra Biuras RD belaidis ryšys + „Bluetooth“ QWE..Daugiau |
|
157.71 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
LOGITECH MX Mechanical Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L - TA.. |
|
171.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
171.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LOGITECH MX Mechanical Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L - TA.. |
|
179.67 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
179.67 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LOGITECH MX Mechanical Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L - TA.. |
|
187.84 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
LOGITECH MX Mechanical Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L - TA.. |
|
200.48 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 19:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Logitech |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206103108 |
| Gamintojo kodas | 920-010757 |
| Tipas | belaidė klaviatūra, mechaninė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | -vnt. |
| Kabelio ilgis | 1m |
| Klaviatūros tipas | mechaninė |
| Apšvietimas | + |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Plotis | 43.3cm |
| Aukštis | 2.6cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Rodyti daugiau | |





























































