Televizorius LG OLED83G42LW kaina
Televizorius LG OLED83G42LW kaina
LG OLED83G42LW, 83" OLED83G42LW |
|
4221.01 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
4221.01 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-31 18:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806096014578 |
| Plotis | 184.7 |
| Aukštis | 105.7 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 100 |
| Galia | 376 |
| Svoris | 56.3 |
| Gylis | 2.8 |
| Ekrano įstrižainė | 83 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Procesoriaus modelis | α11 AI Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 4ea |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | OLED |
| Modelis | OLED83G42LW |
| Garso sistema | 4.2ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 25.3 |
| Aukštis su stovu | 105.7 |
| Svoris be stovo | 40.9 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 60 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF jungtis | + |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 400 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI+ |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 150 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 76-85" |
| Rodyti daugiau | |














































