Televizorius LG OLED83C51LA kaina
Televizorius LG OLED83C51LA kaina
Televizorius LG OLED83C51LAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3599.0 € |
|
2429.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2429.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
83 colių LG OLED83C51LA 4K išmanusis Televizorius 2025 |
|
2429.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2429.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG OLED evo AI C5, 83'', 4K UHD, OLED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2444.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
2444.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Televizorius LG OLED83C51LA.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 3799 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2449.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG OLED evo AI OLED83C51LA TV 2.11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
2216.01 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
LG OLED evo AI OLED83C51LA TV 2.11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | OL.. |
|
2284.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Televizorius LG OLED83C51LA OLED 83" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur Daugiau |
|
2348.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2348.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG OLED83C51LA televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 234.90 eur/mėn |
|
2349.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
2349.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
LG OLED83C51LA, 83" OLED83C51LA |
|
2357.21 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2357.21 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
LG OLED evo AI OLED83C51LA TV 2.11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
2363.74 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Telewizor LG OLED83C51LA OLED 83'' 4K Ultra HD WebOS 25 | OLED83C51LA.AEU | 8806.. |
|
2371.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
LG OLED evo AI OLED83C51LA TV, 2.11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV, Wi-Fi, BlackDaugiau |
|
2386.43 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Televizorius LG OLED83C51LAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3599.0 € |
|
2429.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2429.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
83 colių LG OLED83C51LA 4K išmanusis Televizorius 2025 |
|
2429.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2429.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius LG OLED83C51LA OLED 83" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur Daugiau |
|
2444.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2444.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG OLED evo AI C5, 83'', 4K UHD, OLED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2444.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
2444.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
TV SET OLED 83" 4K/OLED83C51LA LG |
|
2446.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2446.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius LG OLED83C51LA.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 3799 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2449.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG OLED evo AI OLED83C51LA 83" 4K Ultra HD išmanusis televizorius su Wi-Fi juodas |
|
2487.53 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
LG OLED83C51LA 83inch 4K 120Hz 4xHDMI OLED83C51LA | 8806096419892 |
|
2515.59 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
LG OLED evo AI OLED83C51LA televizorius 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi.. |
|
2539.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
LG OLED evo AI OLED83C51LA televizorius 2,11 m (83") 4K Ultra HD išmanusis telev.. |
|
2629.47 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
LG OLED evo AI OLED83C51LA TV 2.11 m (83) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
2659.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2659.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LG OLED evo AI OLED83C51LA TV 2.11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
2864.40 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806096419892 |
| Modelis | oled83c51la |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 83" (~210 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 144kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2/s2/c |
| Svoris | 28.3kg |
| Svoris su stovu | 33kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 40w |
| Jungties tipas | usb 2.0 x 3, hdmi x 4, lan x 1, rf x 2, ci+ x 1, s/pdif |
| USB jungčių skaičius | 3 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, google cast, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | webos |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 400 |
| Palaikomos technologijos | hgig, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ) |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 105.5cm |
| Plotis be stovo | 184.2cm |
| Gylis be stovo | 5.29cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 184.2cm |
| Gylis su stovu | 29.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Rodyti daugiau | |





















































