Televizorius LG OLED77G51LW kaina
Televizorius LG OLED77G51LW kaina
Televizorius LG OLED77G51LWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3299.0 € |
|
2449.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2449.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW | 77 | Smart TV | webOS 25 | UHD |
|
2449.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2449.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2999 € |
|
2459.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Televizorius LG OLED77G51LW.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 3499 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2499.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG OLED77G51LW, 75" OLED77G51LW |
|
2432.71 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2432.71 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
LG OLED evo AI OLED77G51LW Televizorius 195,6 cm (77") 4K Ultra HD išmanusis tel.. |
|
2446.25 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Televizorius LG OLED77G51LW OLED 77" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur Daugiau |
|
2449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2749 € |
|
2449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2749 € |
|
2449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG OLED77G51LW televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 244.90 eur/mėn |
|
2449.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
2449.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW OLED 77" Smart20€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA20. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. Daugiau |
|
2449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3299.0 € |
|
2449.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2449.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW | 77 | Smart TV | webOS 25 | UHD |
|
2449.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2449.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
OLED Televizorius LG OLED77G51LWYra sandėlyje. |
|
2458.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2458.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2999 € |
|
2459.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
LG OLED77G51LW TelevizoriusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
2465.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
2465.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Televizorius LG OLED77G51LW.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 3499 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2499.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
OLED Televizorius LG OLED77G51LW | 8806096408933 |
|
2529.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
2529.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LG OLED evo AI G5, 77'', 4K UHD, OLED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2589.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
2589.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LG OLED77G51LW 77inch 4K 120Hz 4xHDMI OLED77G51LW | 8806096408933 |
|
2608.76 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
LG OLED evo AI OLED77G51LW TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
2734.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2734.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LG OLED evo AI OLED77G51LW televizorius 195,6 cm (77") 4K Ultra HD išmanusis tel.. |
|
2744.00 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
LG OLED evo AI OLED77G51LW TV 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
2749.43 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
TV SET OLED 77" 4K LG OLED77G51LW |
|
2912.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2912.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806096408933 |
| Modelis | oled77g51lw |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 77" (~196 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 101kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2/s2/c |
| Svoris | 33.6kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 60w |
| Jungties tipas | usb 2.0 x 3, hdmi x 4, lan x 1, ci+ x 1, rf x 1, s/pdif |
| USB jungčių skaičius | 3 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, Žaidimų režimas, netflix, apple airplay 2 |
| Specialiosios funkcijos | smart, hdr (dolby vision, hdr10, hlg), game optimizer, vrr, allm |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | webos |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 300 |
| Kita informacija | apple airplay 2 palaikymas, integruotas ci+ |
| Palaikomos technologijos | dolby vision, ai brightness, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ), filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 98.2cm |
| Plotis be stovo | 171.2cm |
| Gylis be stovo | 2.48cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 171.2cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |






















































