Televizorius LG OLED55G42LW, 55 ", OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1264 € |
|
1099.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Televizorius LG OLED55G42LW, 55 ", OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1264 € |
|
1099.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
LG OLED TV | OLED55G42LW | 55 | Smart TV | webOS 24 | 4K UHD | Black|OLED55G42LW |
|
1123.12 €
|
Išparduotacomplius.lt |
TV Set|LG|55"|OLED/4K|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED55G42LW |
|
1126.82 €
|
Išparduotaenrike.lt |
Televizorius, LG, 55 colių, OLED / 4K, 3840x2160, belaidis LAN, Bluetooth, webOS.. |
|
1126.97 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
TV Set|LG|55"|OLED/4K|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED55G42LW |
|
1139.64 €
|
Išparduotaplkompiuteriai.lt |
Televizorius LG evo G4, 55", 4K UHD, OLED, sidabrinis Prekė - OLED55G42LW.AEU |
|
1145.00 €
|
Išparduotaareaal.lt |
TV Set|LG|55"|OLED/4K|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED55G42LW |
|
1156.15 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
TV Set|LG|55"|OLED/4K|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED55G42LW |
|
1167.17 €
|
Išparduotafortakas.lt |
LG OLED TV | OLED55G42LW | 55 | Smart TV | webOS 24 | 4K UHD | Black |
|
1208.94 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
TV Set LG 55" OLED/4K 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth webOS OLED55G42LW OLED55G.. |
|
1211.21 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
LG OLED55G42LW 55 colių OLED evo AI G4 4K išmanusis TV OLED55G4 WebOS24 2024 |
|
1217.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Televizorius LG evo G4, 55", 4K UHD, OLED, sidabro spalvos OLED55G42LW.AEU |
|
1229.00 €
|
Išparduotanovastar.lt |
TV Set|LG|55|OLED/4K|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED55G42LW |
|
1248.65 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Televizorius Smart TV | OLED55G42LW | 55" | 140 cm | 4K UHD (2160p) | webOS |
|
1250.00 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Telewizor LG OLED55G42LW OLED 55'' 4K Ultra HD WebOS | OLED55G42LW | 8806096014.. |
|
1327.35 €
|
Išparduotaenter24.eu |
LG TV Set|LG|55"|OLED/4K|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED55G42LW |
|
1416.79 €
|
Išparduotadigimart.lt |
LG OLED OLED55G42LW televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV &bdquo.. |
|
1422.96 €
|
Išparduotavlc.lv |
LG OLED OLED55G42LW televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Pil.. |
|
1443.57 €
|
Išparduotafrog.ee |
LG | Smart TV | OLED55G42LW | 55" | 140 cm | 4K UHD (2160p) | webOS |
|
1461.79 €
|
Išparduotahomesmart.lt |
LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey |
|
1468.12 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 04:03
! Praneškite apie klaidą
Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806096014400 |
| Plotis | 122.2 |
| Aukštis | 70.3 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 28.2 |
| Gylis | 2.72 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | OLED |
| Procesoriaus modelis | α11 AI Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 3 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | OLED |
| Modelis | OLED55G42LW |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 17.2 |
| Aukštis su stovu | 81 |
| Svoris be stovo | 17.9 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 60 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | 2 x RF |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |


























































