Televizorius LG OLED65C51LA kaina
Televizorius LG OLED65C51LA kaina
Televizorius LG OLED65C51LAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1789.0 € |
|
1187.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1187.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
65 colių LG OLED65C51LA | išmanusis Televizorius | webOS 25 | UHD |
|
1188.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1188.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius LG OLED65C51LA, 65 ", 4K OLEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1499 € |
|
1189.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Televizorius LG OLED65C51LA.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1789 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1269.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG OLED evo AI OLED65C51LA TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1111.89 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
TV Set|LG|65"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED65C.. |
|
1112.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Televizorius LG 65" OLED/4K/Smart 3840x2160 Belaidis LAN Bluetooth webOS Black O.. |
|
1113.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TV Set|LG|65"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED65C..Daugiau |
|
1114.36 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
TV Set|LG|65"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED65C..Daugiau |
|
1121.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1121.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TV Set|LG|65"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED65C.. |
|
1132.43 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Televizorius LG OLED65C51LA |
|
1135.97 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
1135.97 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
LG OLED65C51LA, 65" OLED65C51LA |
|
1136.43 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1136.43 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LG 65" OLED 4K Smart TV | 3840x2160 | Wireless LAN | Bluetooth | webOS | Black |..Daugiau |
|
1148.82 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
LG OLED evo AI OLED65C51LA televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-.. |
|
1151.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TV Set|LG|65"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED65C..Daugiau |
|
1156.15 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
LG OLED evo AI OLED65C51LA Televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD išmanusis tel.. |
|
1158.75 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
LG OLED65C51LA | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHDDaugiau |
|
1179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG OLED evo AI OLED65C51LA televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV &bdq..Daugiau |
|
1187.06 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Televizorius LG OLED65C51LAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1789.0 € |
|
1187.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1187.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
OLED televizorius LG evo AI C5 4K Smart, 65C51LA, OLED65C51LAYra sandėlyje. |
|
1188.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1188.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG OLED65C51LA televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 118.80 eur/mėn |
|
1188.00 €
0-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 0-3 d.d. |
1188.00 €
0-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 0-3 d.d. |
Televizorius LG OLED65C51LA OLED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur Daugiau |
|
1188.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1188.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
65 colių LG OLED65C51LA | išmanusis Televizorius | webOS 25 | UHD |
|
1188.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1188.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius LG OLED65C51LA, 65 ", 4K OLEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1499 € |
|
1189.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Televizorius LG OLED65C51LA OLED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur Daugiau |
|
1190.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1190.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius LG OLED65C51LA, 65 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1374 € |
|
1190.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1190.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius LG OLED65C51LA, 65 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1374 € |
|
1190.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1190.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG OLED evo AI OLED65C51LA TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1193.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1193.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG OLED65C51LA | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHD OLED65C51LA | 8806096363560Daugiau |
|
1197.77 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Televizorius LG, 65 colių, 4K, Ultra HD, Smart TV, OLED, Wi-Fi, Juoda (OLED65C51.. |
|
1215.00 €
|
Į parduotuvę smarttv.lv |
TV Set|LG|65 |OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED65C.. |
|
1222.11 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
LG OLED evo AI OLED65C51LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1246.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1246.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius LG OLED65C51LA.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1789 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1269.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG OLED evo AI OLED65C51LA televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD išmanusis tel.. |
|
1277.86 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
LG OLED TV OLED65C51LA.AEU |
|
1314.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1314.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius LG OLED65C51LA |
|
1499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 03:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806096363560 |
| Modelis | oled65c51la |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 95kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 16.6kg |
| Svoris su stovu | 18.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 40w |
| Jungties tipas | usb 2.0 x 3, hdmi x 4, rf x 2, ci+ x 1, s/pdif |
| USB jungčių skaičius | 3 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, google cast, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | webos |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 200 |
| Palaikomos technologijos | dolby vision, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ), filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 82.6cm |
| Plotis be stovo | 144.1cm |
| Gylis be stovo | 4.51cm |
| Aukštis su stovu | 88cm |
| Plotis su stovu | 144.1cm |
| Gylis su stovu | 23cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Rodyti daugiau | |

























































