Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 5
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 5
Nešiojamas kompiuteris Lenovo | ThinkPad L14 Gen 5 | Juodas | 14 " | IPS | WUXGA..Daugiau |
|
1179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris LENOVO ThinkPad L14 Gen 5,Intel Core U5 125U,16/512GB SSD..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1334.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 5, Intel® Core™ Ultra 5 processor.. |
|
1339.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LENOVO THINKPAD L14 G5 Gen 5 Ryzen 5 7535U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 ..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
725.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 (Intel) 14", Core Ultra 5 135U, 16GB, 256GB SSD, Windo.. |
Atnaujinta
|
832.49 €
|
Į parduotuvę ekobite.lt |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 21L1 - 180°-Scharnierdesign - Intel Core Ultra 5 125U ..Daugiau |
|
1103.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1103.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 5, AI-Powered Gaming PC, 14 WUX..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1166.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1166.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
LENOVO L14 G5 U5-125U/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3OS/ENG |
|
1167.94 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1167.94 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G5 14 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD EN W11Pro 21L1002MMH nešioja..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 117.57 eur/mėn |
|
1175.65 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo | ThinkPad L14 Gen 5 | Juodas | 14 " | IPS | WUXGA..Daugiau |
|
1179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Laptop Computer Lenovo ThinkPad L14 Gen 5, 14" WUXGA, Intel Core Ultra 5 125U, 1.. |
|
1202.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1202.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 5, AI-Powered Gaming PC, 14 WUX..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1213.47 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1213.47 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 14 WUXGA ULT5-125U/16GB/512GB/Intel Graphips/WIN11 Pro.. |
|
1236.14 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
LENOVO L14 G5 U5-125U/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3OS/ENG | 21L1002MMH |
|
1241.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1241.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 14 WUXGA ULT5-125U/16GB/512GB/Intel Graphips/WIN11 Pro.. |
|
1249.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1249.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G5 14 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD EN W11Pro 21L1002MMH |
|
1252.35 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkPad L14 (Gen 5) Eclipse Grey, 14" WUXGA IPS, Core Ultra 5 125U, 16GB.. |
|
1258.06 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1258.06 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris LENOVO ThinkPad L14 Gen 5,Intel Core U5 125U,16/512GB SSD..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1334.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 5, Intel® Core™ Ultra 5 processor.. |
|
1339.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 5, Intel® Core™ Ultra 5 processor.. |
|
1339.00 €
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 16:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 197530844423 |
| Ilgis | 325.4 |
| Plotis | 217 |
| Aukštis | 19.83 |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.4 |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 PRO |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 5 PRO 7530U |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Baterijos talpa | 475 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 802.11ax (gen 6) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Modelis | L14 Gen 4 |
| Serija | Lenovo ThinkPad |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (PRO) |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon RX Vega 7 |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Rodyti daugiau | |

















































