Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen4
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen4
Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 21H1 14 I5-1335U 16GB 512GB Intel Iris Xe Graphics Win.. |
|
918.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
918.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G4 Gen 4 i7-1365U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREE..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
919.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
LENOVO ThinkPad L14 Gen 4 21H1, 14-inch, Intel Core i5-1335U, 16GB RAM, 512GB SS.. |
|
960.19 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo Thinkpad T14s Gen 4 (Intel) 14", Intel Core i7-1355U, 32GB, 512GB SSD, Wi.. |
Atnaujinta
|
1115.86 €
|
Į parduotuvę ekobite.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 16:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196804505091 |
| Ilgis | 325.4 |
| Plotis | 217 |
| Aukštis | 19.83 |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.4 |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i7-1355U |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.70 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Baterijos talpa | 475 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel Express |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 802.11ax (gen 6) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Modelis | L14 Gen 4 |
| Serija | Lenovo ThinkPad |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Rodyti daugiau | |











































