Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E16
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E16
Nešiojamas kompiuteris LENOVO NTB ThinkPad E16 AMD G3 - Ryzen5 230,16" WUXGA,16G..Daugiau |
|
979.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
979.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kompiuteris ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1110.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Laptop Lenovo ThinkPad E16 7535HS, 16-inch, BlackDaugiau |
|
780.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
780.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
N17 LENOVO THINKPAD P72, 8850H-INTEL-CORE-I7, 17.3'', UHD, WEBCAM, QUADRO-P600-M..Daugiau |
|
917.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
917.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LENOVO THINKPAD E16 G1 Gen 1 i7 13700H, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 16" 1920 x 12..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
929.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Nešiojamas kompiuteris LENOVO NTB ThinkPad E16 AMD G3 - Ryzen5 230,16" WUXGA,16G..Daugiau |
|
979.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
979.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40.6..Daugiau |
|
1007.44 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U 40.6 cm (16") Touchs..Daugiau |
|
1013.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40.6 cm (16") .. |
|
1013.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Lenovo ThinkPad E16 G1, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics,16"(19.. |
|
1024.57 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel Core i5 i5-1335U Laptop 40.6 cm (16") To.. |
|
1027.45 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Nešiojamas kompiuteri..Daugiau |
|
1027.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lenovo ThinkPad E16 G1, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics,16"(19..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1038.22 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1038.22 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40.6 cm (16") .. |
|
1043.24 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
„Lenovo ThinkPad E16 Gen 1“ („Intel“) „Intel® Core™ i5 i5-1335U“ nešiojamasis ko.. |
|
1043.48 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Lenovo ThinkPad E16 G1, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics,16"(19..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1079.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1079.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
[REPACK] Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kom.. |
|
1091.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
LENOVO ThinkPad E16 AMD G3 (21ST0046GE) (black, AMD Ryzen 5 220, AMD Radeon 740M..Daugiau |
|
1103.54 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kompiuteris ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1110.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40.6 cm (16") .. |
|
1134.70 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Nešiojamas kompiuteris - Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 i5-1335U 16GB 512GB Touchscre.. |
|
1154.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Lenovo ThinkPad E16 Ryzen 7-250/16GB/1TB/Win11P 21ST0035PBDaugiau |
|
1340.00 €
|
Į parduotuvę nesiojami.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196804688114 |
| Ilgis | 247.7 |
| Plotis | 356.1 |
| Aukštis | 19.8 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.81 |
| Ekrano įstrižainė | 16 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 5 7530U |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Modelis | 21JT0039MH |
| Serija | Lenovo ThinkPad E16 G1 |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 57 |
| Rodyti daugiau | |









































































