Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 Gen 5
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 Gen 5
Nešiojamas kompiuteris Lenovo „ThinkPad E14 Gen 5“ (AMD), AMD Ryzen™ 3, 2,3 GHz,..Daugiau |
|
650.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
650.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) 21JK0007MHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
975.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 .. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LENOVO THINKPAD E14 G5 Gen 5 Ryzen 3 7330U, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
495.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
LENOVO ThinkPad E14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen 3 7330U Laptop 14 inches WUXGA 8 GB DD..Daugiau |
|
572.31 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo „ThinkPad E14 Gen 5“ (AMD), AMD Ryzen™ 3, 2,3 GHz,..Daugiau |
|
650.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
650.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 35.56cm (14") Ryzen 3 8GB 256GB SSD - German Ke..Daugiau |
|
659.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
659.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 14 1920 x 1200 (WUXGA) i5-1335U 8GB 256GB Intel Iris X..Daugiau |
|
692.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
692.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 G5 Ryzen 5 7530U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21JR000CGE) | 2..Daugiau |
|
804.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
LENOVO ThinkPad E14 G5 21JR AMD Ryzen 5 7530U 35.6cm 14inch WUXGA 2x 8GB (1x fix..Daugiau |
|
820.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6..Daugiau |
|
847.34 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Daugiau |
|
850.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Daugiau |
|
867.98 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (AMD) |
|
874.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
874.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Daugiau |
|
875.31 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
„Lenovo ThinkPad E14 Gen 5“ („Intel“) „Intel® Core™ i5 i5-1335U“ nešiojamasis ko..Daugiau |
|
876.09 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kompiuteris ..Daugiau |
|
880.36 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
880.36 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel Core i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") To..Daugiau |
|
893.67 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Daugiau |
|
910.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
910.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kompiuteris ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
918.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
918.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
[REPACK] Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kom..Daugiau |
|
918.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kompiuteris ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
932.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen5 14'' WUXGA 300N Intel Core i3-1315U 8GB RAM 512GB SSD F.. |
|
944.74 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Knyginis kompiuteris ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
954.72 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
954.72 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) 21JK0007MHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
975.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Daugiau |
|
982.22 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Daugiau |
|
990.34 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Nešiojamas kompiuteri..Daugiau |
|
1063.65 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 .. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 .. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Lenovo ThinkPad E14 G5 14 FHD+ IPS i3-1315U 8GB 512SSD EN W11Pro 21JK0083PB neši..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 119.90 eur/mėn |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 199271849309 |
| Garantija | 24 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Buferinė atmintis (Cache) | 10 |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i3-1315U |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 40 GB |
| Garso plokštės modelis | HD audio |
| Tinklo plokštė | LAN 10/100/1000. WiFi 802.11 ax |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Modelis | 21JK0083PB |
| Serija | Lenovo ThinkPad E14 |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics |
| Liečiamas ekranas | - |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Svoris | 1.43 |
| Ilgis | 219.3 |
| Plotis | 313 |
| Aukštis | 17.99 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel Core i3 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 4.50 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Professional |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Integruota baterija | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Atnaujintas | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 57 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Grafito |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Jungtys | Bluetooth |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ekrano tipas | TFT IPS |
| Baterijos talpa | 57 |
| Rodyti daugiau | |

















































