Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 kaina
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 kaina
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA AMD R5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1164.39 € Daugiau |
|
1037.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD Black 14 " IPS WUXGA 1920..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1088.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 G6, 215, 16 GB, 512 GB, 14 ", AMD Rad..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1229 € Daugiau |
|
1179.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo „ThinkPad L14 Gen 6“ (AMD) 14 1920 x 1200 (WUXGA) ..Daugiau |
|
1202.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1202.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6, 14'', WUXGA, Ryzen 7 PRO, 32 GB, 1 TB, W11P, ENG, juo..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
1399.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1399.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LENOVO THINKPAD L14 G6 Gen 6 2C+10c Ultra 5 225U, 8GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 12..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 (Intel) 14 1920 x 1200 (WUXGA) 125U 16GB 512GB Intel G..Daugiau |
|
943.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
943.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
977.74 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
989.46 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Bla + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI!Daugiau |
|
992.18 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
992.18 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | ..Daugiau |
|
994.15 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
997.20 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
997.20 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
1003.23 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 14" WUXGA / R5PRO-215 / 16GB512GB SSD / Win11 ProDaugiau |
|
1004.45 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
1005.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA AMD R5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
1015.91 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1015.91 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
LENOVO ThinkPad L14 G6 AMD Ryzen 5 PRO 215 14inch WUXGA 16GB 512GB LTE-UPG 57Wh ..Daugiau |
|
1016.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1016.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G6 14 FHD+ IPS 215 16GB 512SSD EN W11Pro Black 21S80038MH ne..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 101.69 eur/mėn Daugiau |
|
1016.90 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
LENOVO TP L14 G6 R5P 215 14i 16GB 512GB | 21S80038MHDaugiau |
|
1016.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1016.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA AMD R5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN..Daugiau |
|
1019.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1019.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
1019.04 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
1019.04 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
1021.67 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkPad L14 (Gen 6) Black, 14" WUXGA IPS, Ryzen 5 PRO 215, 16GB, 512 GB ..Daugiau |
|
1023.50 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1023.50 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Laptop computer Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD Ryzen 5 PRO, 14" WUXGA IPS, 16GB DDR5..Daugiau |
|
1026.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1026.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 G6 21S80038MH 14" WUXGA Ryzen 5 PRO 1..Daugiau |
|
1030.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
LENOVO ThinkPad L14 G6 AMD Ryzen 5 PRO 215 14inch WUXGA 16GB 512GB LTE-UPG 57Wh ..Daugiau |
|
1031.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1031.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA AMD R5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1164.39 € Daugiau |
|
1037.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA AMD R5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1056.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1056.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA AMD R5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN..Daugiau |
|
1058.62 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14" WUXGA AMD R5 PRO 16GB 512GB..Daugiau |
|
1062.95 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
1070.77 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
LENOVO ThinkPad L14 G6 AMD Ryzen 5 PRO 215 14inch WUXGA 16GB 512GB LTE-UPG 57Wh ..Daugiau |
|
1071.02 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD Black 14 " IPS WUXGA 1920..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1088.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Daugiau |
|
1088.30 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
LENOVO TP L14 G6 R5P 215 14i 16GB 512GB Nešiojamas kompiuterisDaugiau |
|
1132.28 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO PRO 215 Laptop 35.6 cm (14") WU..Daugiau |
|
1163.71 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 G6, 215, 16 GB, 512 GB, 14 ", AMD Rad..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1229 € Daugiau |
|
1179.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 G6, 215, 16 GB, 512 GB, 14 ", AMD Rad..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1229 € Daugiau |
|
1179.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad L14 G6 Ryzen 5 PRO 215 / 16 GB / 512 GB / W11 Pro ..Daugiau |
|
1195.88 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo „ThinkPad L14 Gen 6“ (AMD) 14 1920 x 1200 (WUXGA) ..Daugiau |
|
1202.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1202.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G6 Intel | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels |..Daugiau |
|
1246.47 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1246.47 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad L14 G6 Intel | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels |.. |
|
1266.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lenovo ThinkPad L14 G6 14" WUXGA IPS Ryzen 5 Pro 215 16GB/512GB SSD LTE Win11 Pr..Daugiau |
|
1329.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO PRO 215 Nešiojamas kompiuteris .. |
|
1357.65 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6, 14'', WUXGA, Ryzen 7 PRO, 32 GB, 1 TB, W11P, ENG, juo..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
1399.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1399.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 11:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 199271048924 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | amd ryzen 5 pro |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota amd |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Matinis ekranas | + |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 14" |
| Procesorius | amd ryzen 5 pro |
| Atminties dažnis | -mhz |
| Kietojo disko valdiklis | pcie nvme |
| Vaizdo plokštė | amd radeon 740m graphics |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | 1 gb/s |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| USB-C | + |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Kita informacija | Šviečianti klaviatūra |
| Integruota Web kamera | + |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | 22.6cm |
| Aukštis | 1.731cm |
| Ilgis | 31.37cm |
| Svoris | 1.38kg |
| Gamintojo spalva | iron grey |
| Saugumas | kensington security slot |
| Pridedami priedai | Įkrovėjas |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rodyti daugiau | |




















































