Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 Gen 6
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 Gen 6
LENOVO THINKPAD E14 G6 Gen 6 Quad Ryzen 3 7335U, 8GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 120..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo ThinkPad E14 (Gen 6) Black, 14" WUXGA IPS, Ryzen 3 7335U, 8GB, 256GB, Win.. |
|
677.27 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
677.27 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M3 14 1920 x 1200 (WUXGA) 7535HS 16GB 512GB AMD Rade..Daugiau |
|
857.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
857.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 6, 14-inch, AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512GB SSD, Rad..Daugiau |
|
959.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
959.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (Intel) Intel Core Ultra 5 125U Laptop, 35.6 cm (14") ..Daugiau |
|
996.49 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M7 - 180 hinge - Intel Core U..Daugiau |
|
1074.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1074.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Lenovo ThinkPad E14 G6 14 FHD+ IPS 155H 16GB 512SSD EN W11Pro 21M7002YMH nešioja..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 125.90 eur/mėn |
|
1259.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad E14 G6 Ultra 5 125U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21.. |
|
1271.09 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 05:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 197530295232 |
| Ilgis | 219.3 |
| Plotis | 313 |
| Aukštis | 17.99 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.44 |
| Ekrano įstrižainė | 14.0 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 4800 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | HD |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Baterijos talpa | 57 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Modelis | 21M30027PB |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | USB 3.2 Gen 2 (Always On) |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11ax), 10/100/1000 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | + |
| Serija | Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel HD Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 57 |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |
































































