Hoover HW4 37AMBS kaina
Hoover HW4 37AMBS kaina
Skalbimo mašina Hoover HW4 37AMBS/1-SNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
426.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
426.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-11 00:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8059019002392 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.43kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | 1300aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 60kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 41l |
| Inverterinis variklis | inverterinis variklis |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |






































