Hoover H7W4 49AMBC kaina
Hoover H7W4 49AMBC kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-08 12:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8059019047232 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Inverterinis variklis | + |
| Skalbimo programos, funkcijos | eco doser, auto care, kg mode plus, scan to care, steam care pro, higienos programa 60°c, cicli care, valdymas per hon programėlę |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Kitos skalbimo programos | antibakterinė programa |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |





































